O nas

Agata Wilska – psycholożka i psychoterapeutka przez 10 lat związana z Poradnią Zdrowia Psychicznego szpitala MSWiA w Łodzi. Przez 7 lat prowadziła grupę wsparcia dla osób uzależnionych. Od 6 lat prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną http://www.psychologwlodzi.pl Autorka audycji radiowej EGO Psychologii oraz ekspertka w artykułach publikowanych m.in.: w Magazynie PANI, Zwierciadle, Magazynie Polityki JA MY ONI, Newsweeku czy Onecie.

Robert Milczarek  http://www.robertmilczarek.pl/ – psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności negocjacyjnych i kierowniczych, wykładowca akademicki. Od 15 lat związany zawodowo z firmami konsultingowymi. Realizuje projekty rozwojowe dla firm krajowych i pracuje indywidualnie. Ekspert współpracujący z serwisami money.pl i Onet.pl, a także autor artykułów publikowanych na łamach magazynów specjalistycznych takich jak: LNE (beauty) czy 4Metal (produkcja). Właściciel firmy szkoleniowej Centrum Rozwoju HOLIS.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem spędzającym wolny czas na łonie przyrody i w towarzystwie zwierząt. Uwielbiamy kino i dlatego powołaliśmy do życia Seans Psychologiczny jako projekt psychoedukacyjny realizowany przy współpracy z kino BODO w Łodzi www.kinobodo.pl
Zapraszamy!